• Thuis Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    za 23-okt.10:00JO15-01-ZA - Zeeburgia avv JO15-2veld 1
    za 23-okt.12:00JO14-01-ZA - Legmeervogels JO14-1veld 1
    za 23-okt.12:0045+1 - VVC fc 35+2veld 2
    za 23-okt.14:3035+1 - FC Aalsmeer 35+1veld 1
    za 23-okt.14:30Zaterdag 3 - Argon 10veld 2
    zo 24-okt.09:00JO14-04 - SDZ JO14-4veld 1
    zo 24-okt.11:00JO14-03 - AFC IJburg JO14-3veld 1
    zo 24-okt.13:00JO19-01 - DSS JO19-1veld 1
    zo 24-okt.15:00Zondag 6 - Legmeervogels 3veld 1
    wo 27-okt.17:00MO13-2 - Meer De sv. MO13-1veld 3
    vr 29-okt.20:3035+1 7x7 - RODA '23 Rksv 35+2veld 1
    vr 29-okt.21:3035+1 7x7 - Swift 35+1veld 1
    za 30-okt.11:30MO15-1 - Abcoude fc MO15-1veld 1
    za 30-okt.13:15JO15-01-ZA - WV-HEDW JO15-1veld 1
    za 30-okt.13:15MO13-1 - CSW MO13-1veld 2
    za 30-okt.14:3035+1 - Vecht de 35+1veld 3
    za 30-okt.15:00O23-1 - ZSGOWMS O23-1veld 1
    za 30-okt.15:0045+1 - Zandvoort s.v. 45+1veld 2
    za 30-okt.17:00JO17-01-ZA - FC Amsterdam JO17-1veld 1
    zo 31-okt.11:30Zondag 2 - Swift 2veld 1
    zo 31-okt.13:00JO19-01 - DIOS sv. JO19-1veld 2
    zo 31-okt.13:00Zondag 4 - Zeeburgia avv 8veld 3
    zo 31-okt.14:00Zondag 1 - Alliance '22 sv. 1veld 1
    zo 31-okt.15:00Zondag 3 - Nieuw Sloten sv 2veld 2
    wo 03-nov.19:15zaal-01 - APGS 1Zuid veld 1B (Achter)
    za 06-nov.11:30VR-1-ZA - Nieuw Sloten sv VR1veld 1
    za 06-nov.13:15JO14-01-ZA - Pancratius Rksv JO14-1veld 2
    za 06-nov.13:15MO13-2 - Buitenboys sc. MO13-1veld 1
    za 06-nov.14:30Zaterdag 3 - ASV Arsenal 11veld 3
    za 06-nov.15:00Zaterdag 1 - Overbos sv. 1veld 1
    za 06-nov.15:00Zaterdag 2 - Abcoude fc 2veld 2
    za 06-nov.17:00JO13-01 - RODA '23 Rksv JO13-1veld 1
    zo 07-nov.15:00Zondag 6 - Waterwijk asc 6veld 1
    zo 07-nov.15:00Zondag 5 - GeuzenMiddenmeer 4veld 3
    wo 10-nov.21:00zaal-01 - FC Aman 3Calvijn veld 1
    vr 12-nov.21:0035+1 7x7 - Nautilus afc 35+1veld 1
    vr 12-nov.22:3035+1 7x7 - Swift 35+1veld 1
    za 13-nov.11:30MO13-2 - Almere FC MO13-33
    za 13-nov.11:30JO13-01 - Swift JO13-1veld 1
    za 13-nov.12:30MO15-1 - Hertha MO15-1veld 2
    za 13-nov.13:00JO19-01 - ZAP JO19-1veld 3
    za 13-nov.13:15JO16-01-ZA - Onze Gezellen JO16-1veld 1
    za 13-nov.13:15MO13-1 - Alliance '22 sv. MO13-2veld 3
    za 13-nov.14:3045+1 - Hoofddorp s.v. 45+1veld 2
    za 13-nov.15:00O23-1 - Buitenveldert sc. O23-1veld 1
    za 13-nov.17:00JO15-01-ZA - AFC IJburg JO15-1veld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Zondag 2 - AGB 20 - 0
    17 okt.Zondag 3 - Eendracht '82 sc. 710 - 0
    17 okt.Zondag 4 - SDZ 75 - 1
    17 okt.AGB 8 - Zondag 6
    17 okt.JO19-01 - LSVV JO19-18 - 2
    17 okt.JO19-02 - Swift JO19-13 - 1
    17 okt.Koninklijke HFC JO19-5 - JO19-0317 - 2
    17 okt.JO17-02 - Buitenveldert sc. JO17-23 - 5
    17 okt.Dijk De asv JO15-1 - JO15-01-ZO3 - 8
    17 okt.AFC IJburg JO14-1 - JO14-01-ZO2 - 2
    17 okt.JO14-04 - Meer De sv. JO14-18 - 1
    18 okt.JO16-01-ZA - Legmeervogels JO16-110 - 0
    23 okt.Hoofddorp s.v. 1 - Zaterdag 18 - 1
    23 okt.Amstelveen/Heemraad 3 - Zaterdag 25 - 2
    23 okt.Zaterdag 3 - Argon 101 - 2
    23 okt.35+1 - FC Aalsmeer 35+15 - 2
    23 okt.45+1 - VVC fc 35+21 - 3
    23 okt.Legmeervogels JO17-1 - JO17-01-ZA1 - 3
    23 okt.JO15-01-ZA - Zeeburgia avv JO15-20 - 5
    23 okt.JO14-01-ZA - Legmeervogels JO14-15 - 4
    23 okt.AS'80 JO13-1 - JO13-010 - 1
    24 okt.Purmerend 1 - Zondag 11 - 2
    24 okt.Ouderkerk sv. 2 - Zondag 21 - 1
    24 okt.Pancratius Rksv 4 - Zondag 40 - 1
    24 okt.JO19-01 - DSS JO19-19 - 0
    24 okt.AFC JO17-2 - JO17-01-ZO2 - 1
    24 okt.ASC De Volewijckers JO16-1 - JO16-01-ZO
    24 okt.JO14-03 - AFC IJburg JO14-31 - 3
    24 okt.JO14-04 - SDZ JO14-410 - 0
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen