• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+13300187119
    245+1321011747
    3FC Amsterdam 45+12200110116
    4GeuzenMiddenmeer 45+1320114596
    5Breukelen FC 45+141121014-44
    6Dijk De asv 45+131021011-13
    7Badhoevedorp sc. 45+13021610-42
    8Wartburgia asv 45+1100105-50
    9ASV Arsenal 45+12002210-80
    10DCG Rksv 45+12002114-130

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    145+1330016889
    2Pancratius Rksv 45+13201151416
    3RKAVIC 45+13102161603
    4AGB 45+13003817-90
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velden, Michel van deOverige stafTeammanager
    Zelhorst, RobOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fritz, RobinTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanTeamspeler
    Lith, RoyTeamspeler
    Roldanus, UlricTeamspeler
    Velden, Michel van deTeamspeler
    Zelhorst, EricTeamspeler
    Zelhorst, RobTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 45+1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd