• Sporting Martinus 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 okt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - CTO '70 vv 45+3Sportpark Overburg
    24 okt. 14:30Buitenveldert sc. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Buitenveldert
    31 okt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - RAP sv. 45+1Sportpark Overburg
    7 nov. 14:30AGB 45+3 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Ookmeer
    14 nov. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Amstelveen/Heemraad 45+1Sportpark Overburg
    21 nov. 15:00GeuzenMiddenmeer 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Voorland
    28 nov. 15:00Sporting Martinus 45+1 - AMVJ 45+1Sportpark Overburg
    5 dec. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark Overburg
    16 jan. 17:00ASV Arsenal 45+2 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Schinkel
    23 jan. 12:45TABA afc 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Drieburg
    30 jan. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Wartburgia asv 45+2Sportpark Overburg
    6 feb. 14:30CTO '70 vv 45+3 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Hoop
    13 feb. 16:30Sporting Martinus 45+1 - AFC Ajax 45+1Sportpark Overburg
    6 mrt. 15:00AFC 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Goed Genoeg
    13 mrt. 14:30RAP sv. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Het Loopveld
    20 mrt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Buitenveldert sc. 45+1Sportpark Overburg
    3 apr. 14:30Amstelveen/Heemraad 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Sportlaan-Oost
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 ( 2e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 45+13300224189
    2CTO '70 vv 45+33300175129
    3ASV Arsenal 45+2321010287
    4Real Sranang sv. 45+1220013496
    5GeuzenMiddenmeer 45+122009276
    6RAP sv. 45+1320115876
    7Buitenveldert sc. 45+121015503
    8Wartburgia asv 45+2210148-43
    9TABA afc 45+13102715-83
    1045+13012212-101
    11AGB 45+3200269-30
    12AMVJ 45+12002314-110
    13AFC 45+13003414-100
    14Amstelveen/Heemraad 45+13003419-150

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vecht de 35+13300132119
    245+1310235-23
    3Breukelen FC 45+1310258-33
    4VIOD 35+13102713-63
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 meiSCPB'22 45+1 - Sporting Martinus 45+12 - 8
    16 meiSporting Martinus 45+1 - Amstelveen/Heemraad 45+13 - 0
    9 meiSporting Martinus 45+1 - Montfoort S.V.'19 45+12 - 7
    25 apr.Breukelen FC 45+1 - Sporting Martinus 45+13 - 2
    18 apr.Sporting Martinus 45+1 - Benschop 45+13 - 4
    11 apr.TOV 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 4
    28 mrt.Sporting Martinus 45+1 - HSV'69 45+18 - 0
    21 mrt.Rivierwijkers 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 5
    14 mrt.Sporting Martinus 45+1 - Zuidvogels HSV De 45+12 - 5
    7 mrt.IJFC 45+1 - Sporting Martinus 45+12 - 1
    7 feb.SC Everstein 45+1 - Sporting Martinus 45+12 - 3
    31 jan.Sporting Martinus 45+1 - De Meern 45+13 - 3
  • Teammanager en spelers

    NaamRolFunctie
    Akgun, OzerkTeamspeler
    Asolar, EnginTeamspeler
    Bovenkamp, Arjan van deTeamspeler
    Candan, SinanTeamspeler
    Demirag, BoraTeamspeler
    Eggenkamp, MarcelTeamspeler
    Erayabakan, SerkanTeamspeler
    Fraenk, SacoroTeamspeler
    Geel, RutgerTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanOverige stafTeammanager
    Kok, ThomasTeamspeler
    Lith, RoyTeamspeler
    Merckx, DaanTeamspeler
    Mpaulo, StevenTeamspeler
    Tas, EwaldTeamspeler
    Velden, Michel van deTeamspeler
    Velden, Michel van deOverige stafTeammanager
    Vesterbohm, TarmoTeamspeler
    Vollmer, TonTeamspeler
    Yildiz, ErsinTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 45+1

    VS

    CTO '70 vv 45+3

    10 oktober 202615:00 uur
    Sportpark Overburg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd