• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Zandvoort s.v. 45+1Sportpark Overburg
    6 nov. 16:00GeuzenMiddenmeer 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Voorland
    13 nov. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Hoofddorp s.v. 45+1Sportpark Overburg
    20 nov. 16:30Real Sranang sv. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Middenmeer
    27 nov. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Koninklijke HFC 45+1Sportpark Overburg
    4 dec. 14:00EDO hfc 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Noordersportpark
    11 dec. 15:00Sporting Martinus 45+1 - ZCFC 45+1Sportpark Overburg
    22 jan. 15:00HBC 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark HBC
    5 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Schinkel
    12 feb. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Bloemendaal 45+1Sportpark Overburg
    19 feb. 15:00Hoofddorp s.v. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De IJvelden
    12 mrt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Dijk De asv 45+1Sportpark Overburg
    26 mrt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1Sportpark Overburg
    2 apr. 16:00FC Amsterdam 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Strandvliet
    9 apr. 15:00Sporting Martinus 45+1 - EDO hfc 45+1Sportpark Overburg
    23 apr. 14:30ZCFC 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Kalverhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.45+1 - VVC fc 35+21 - 3
    16 okt.Dijk De asv 45+1 - 45+11 - 5
    9 okt.45+1 - FC Amsterdam 45+16 - 3
    2 okt.Bloemendaal 45+1 - 45+14 - 1
    25 sep.45+1 - ASV Arsenal 45+13 - 8
    18 sep.FC Aalsmeer 45+1 - 45+11 - 3
    11 sep.45+1 - Pancratius Rksv 45+16 - 3
    4 sep.NiTA 45+1 - 45+15 - 5
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBC 45+153111410410
    2Zandvoort s.v. 45+13300229139
    3ASV Arsenal 45+1321012577
    4Bloemendaal 45+132109367
    5ZCFC 45+14202111106
    645+142021516-16
    7Koninklijke HFC 45+131115414
    8Hoofddorp s.v. 45+1210145-13
    9Real Sranang sv. 45+12101710-33
    10EDO hfc 45+141031518-33
    11FC Amsterdam 45+14103817-93
    12GeuzenMiddenmeer 45+1200247-30
    13Dijk De asv 45+13003314-110

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    145+1321014957
    2NiTA 45+13210131037
    3Pancratius Rksv 45+131021012-23
    4FC Aalsmeer 45+1300339-60

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVC fc 35+211003123
    245+1100113-20
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velden, Michel van deOverige stafTeammanager
    Zelhorst, RobOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fritz, RobinTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanTeamspeler
    Lith, RoyTeamspeler
    Roldanus, UlricTeamspeler
    Velden, Michel van deTeamspeler
    Zelhorst, EricTeamspeler
    Zelhorst, RobTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 45+1

    VS

    Zandvoort s.v. 45+1

    30 oktober 202115:00 uur
    Sportpark Overburg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    3,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd