• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 13:15Badhoevedorp sc. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Schuilhoeve
    10 okt. 14:45Sporting Martinus 45+1 - Dijk De asv 45+1Sportpark Overburg
    24 okt. 14:00Wartburgia asv 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Drieburg
    31 okt. 15:00Sporting Martinus 45+1 - FC Amsterdam 45+1Sportpark Overburg
    21 nov. 14:45Sporting Martinus 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Overburg
    28 nov. 14:00DCG Rksv 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Ookmeer
    12 dec. 15:45Sporting Martinus 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark Overburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.45+1 - Breukelen FC 45+15 - 2
    12 sep.Pancratius Rksv 45+1 - 45+10 - 6
    5 sep.AGB 45+1 - 45+13 - 4
    29 aug.45+1 - RKAVIC 45+16 - 5
    13 jun.45+1 - Overbos sv. 45+1
    23 mei.45+1 - RCH 45+1
    16 mei.Zandvoort s.v. 45+1 - 45+1
    9 mei.45+1 - Koninklijke HFC 45+1
    2 mei.Overbos sv. 45+1 - 45+1
    25 apr.Van Nispen 45+1 - 45+1
    18 apr.45+1 - Koninklijke HFC 45+2
    4 apr.Olympia Haarlem 45+1 - 45+1
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    145+1330016889
    2Pancratius Rksv 45+13201151416
    3RKAVIC 45+13102161603
    4AGB 45+13003817-90

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+1220014596
    245+122009546
    3FC Amsterdam 45+111006063
    4GeuzenMiddenmeer 45+121015503
    5Breukelen FC 45+1201147-31
    6Badhoevedorp sc. 45+1201148-41
    7DCG Rksv 45+100000000
    8Wartburgia asv 45+100000000
    9ASV Arsenal 45+1100106-60
    10Dijk De asv 45+12002410-60
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velden, Michel van deOverige stafTeammanager
    Zelhorst, RobOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Fritz, RobinTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanTeamspeler
    Lith, RoyTeamspeler
    Roldanus, UlricTeamspeler
    Velden, Michel van deTeamspeler
    Zelhorst, EricTeamspeler
    Zelhorst, RobTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Badhoevedorp sc. 45+1

    VS

    Sporting Martinus 45+1

    03 oktober 202013:15 uur
    Sportpark Schuilhoeve veld 1-Badhoevedorp

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd