• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30Sporting Martinus 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Overburg
    28 nov. 14:00DCG Rksv 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Ookmeer
    12 dec. 13:00Sporting Martinus 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark Overburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.45+1 - Dijk De asv 45+1
    3 okt.Badhoevedorp sc. 45+1 - 45+12 - 2
    26 sep.GeuzenMiddenmeer 45+1 - 45+13 - 4
    19 sep.45+1 - Breukelen FC 45+15 - 2
    12 sep.Pancratius Rksv 45+1 - 45+10 - 6
    5 sep.AGB 45+1 - 45+13 - 4
    29 aug.45+1 - RKAVIC 45+16 - 5
    13 jun.45+1 - Overbos sv. 45+1
    23 mei.45+1 - RCH 45+1
    16 mei.Zandvoort s.v. 45+1 - 45+1
    9 mei.45+1 - Koninklijke HFC 45+1
    2 mei.Overbos sv. 45+1 - 45+1
    25 apr.Van Nispen 45+1 - 45+1
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    145+1330016889
    2Pancratius Rksv 45+13201151416
    3RKAVIC 45+13102161603
    4AGB 45+13003817-90

    Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+13300187119
    245+1321011747
    3FC Amsterdam 45+12200110116
    4GeuzenMiddenmeer 45+1320114596
    5Breukelen FC 45+141121014-44
    6Dijk De asv 45+131021011-13
    7Badhoevedorp sc. 45+13021610-42
    8Wartburgia asv 45+1100105-50
    9ASV Arsenal 45+12002210-80
    10DCG Rksv 45+12002114-130
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velden, Michel van deOverige stafTeammanager
    Zelhorst, RobOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fritz, RobinTeamspeler
    Jeveren, Gertjan vanTeamspeler
    Lith, RoyTeamspeler
    Roldanus, UlricTeamspeler
    Velden, Michel van deTeamspeler
    Zelhorst, EricTeamspeler
    Zelhorst, RobTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd