• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    vr 24-sep.20:3035+1 7x7 - RODA '23 Rksv 35+2veld 2-Amstelveen/Nautilus
    vr 24-sep.21:00NFC 35+1 - 35+1 7x7veld 2-Amstelveen/Nautilus
    vr 24-sep.21:3035+1 7x7 - Nautilus afc 35+1veld 2-Amstelveen/Nautilus
    za 25-sep.14:30UNO vv 1 - Zaterdag 1veld 1
    za 25-sep.11:45Argon 12 - Zaterdag 3veld 4
    za 25-sep.15:0035+1 - Breukelen FC 35+1veld 2
    za 25-sep.14:3045+1 - ASV Arsenal 45+1veld 3
    za 25-sep.15:00O23-1 - DWS afc O23-1veld 1
    za 25-sep.13:15JO17-01-ZA - Always Forward JO17-1veld 2
    za 25-sep.13:15JO16-01-ZA - Volendam (rkav) JO16-1veld 1
    za 25-sep.10:30Dijk De asv JO15-1 - JO15-01-ZAveld 1
    za 25-sep.11:30JO14-01-ZA - DWS afc JO14-1veld 1
    za 25-sep.10:30JOGA Fortius asv JO13-1 - JO13-0112-veld 3-Fortius
    za 25-sep.11:30JO13-02 - AFC JO13-4veld 3
    za 25-sep.10:30Hoofddorp s.v. JO13-3 - JO13-03veld 6
    za 25-sep.10:30Kockengen JO13-1 - JO13-04veld 1
    za 25-sep.11:00HSV'69 JO13-1 - JO13-05veld 1
    za 25-sep.11:30JO13-06 - RAP sv. JO13-2veld 2
    za 25-sep.13:00JO13-07 - DEM (RKVV) JO13-6veld 3
    za 25-sep.11:30Swift JO12-4JM - JO12-01veld 3
    za 25-sep.09:30NFC JO12-1 - JO12-02veld 2
    za 25-sep.10:00JO12-03 - DSOV JO12-21R
    za 25-sep.10:00TOS-Actief JO12-4 - JO12-0410-veld 1-TOG
    za 25-sep.08:30JO12-05 - Legmeervogels JO12-31R
    za 25-sep.10:00JO12-07 - DSS MO12-11L
    za 25-sep.08:30Zeeburgia avv JO11-3 - JO11-0116-veld 1-Real Sranang
    za 25-sep.08:30JO11-03 - Amstelveen/Heemraad JO11-21L
    za 25-sep.09:45JO11-05 - Ouderkerk sv. JO11-13L
    za 25-sep.10:30Meer De sv. JO11-2 - JO11-0604-veld 3-De Meer
    za 25-sep.08:30ASV Arsenal JO11-4 - JO11-07KG 2-2
    za 25-sep.08:30TOS-Actief JO11-4 - JO11-0814-veld 3-Tos Actief
    za 25-sep.08:30JO11-09 - Badhoevedorp sc. JO11-23L
    za 25-sep.10:30JO10-01 - RKAVIC JO10-1veld 2
    za 25-sep.09:45Swift JO10-3 - JO10-02veld 2
    za 25-sep.10:30JO10-03 - Argon JO10-1JMveld 2
    za 25-sep.10:15RKAVIC JO10-2 - JO10-04veld 2
    za 25-sep.10:15Pancratius Rksv JO10-5 - JO10-05veld 2-Pancratius
    za 25-sep.10:30JO10-06 - Buitenveldert sc. MO10-1veld 2
    za 25-sep.10:15RKAVIC JO10-5 - JO10-07veld 2
    za 25-sep.08:30ASV Arsenal JO10-2 - JO10-08KG 1-1
    za 25-sep.10:30JO10-09 - Legmeervogels JO10-5veld 2
    za 25-sep.09:00DCG Rksv JO9-1 - JO09-01veld 5-DCG
    za 25-sep.09:30JO09-02 - AFC JO9-4veld 2
    za 25-sep.09:00RKAVIC JO9-1 - JO09-03veld 2
    za 25-sep.09:30JO09-04 - Buitenveldert sc. JO9-3veld 2
    za 25-sep.09:00Pancratius Rksv JO9-5 - JO09-05veld 2-Pancratius
    za 25-sep.09:30JO09-06 - TOS-Actief JO9-4veld 2
    za 25-sep.09:30JO09-07 - AFC JO9-7veld 2
    za 25-sep.09:30NFC JO9-2 - JO09-08veld 1
    za 25-sep.08:30JO08-01 - AFC JO8-12.2
    za 25-sep.09:00DWS afc JO8-2 - JO08-02veld 1-DWS
    za 25-sep.08:30JO08-03 - DCG Rksv JO8-2veld 2
    za 25-sep.08:30JO08-04 - Abcoude fc JO8-32.1
    za 25-sep.08:30AFC JO8-6 - JO08-05Veld 4
    za 25-sep.08:30JO08-06 - RODA '23 Rksv JO8-3veld 2
    za 25-sep.12:00JO08-07 - TABA afc JO8-1veld 4
    za 25-sep.09:00RODA '23 Rksv JO8-6 - JO08-08veld 3.1
    za 25-sep.09:00KDO sv JO8-1 - JO08-09Veld 2a - rechts
    za 25-sep.10:45NFC JO8-2 - Sporting Martinus JO8-11veld 1
    za 25-sep.11:00ZCFC VR1 - VR-1-ZAveld 8-ZCFC
    za 25-sep.17:00MO15-1 - KDO sv MO15-1veld 1
    za 25-sep.17:00MO13-1 - TOS-Actief MO13-2veld 2
    za 25-sep.12:00TOS-Actief MO13-1 - MO13-218-veld 1-Tos Actief
    za 25-sep.10:00MO11-1 - ZSGOWMS MO11-13R
    za 25-sep.08:30JO11-02 - Sporting Martinus JO11-43R
    za 25-sep.09:00WL-Spanje - WL-Mexico4L1
    za 25-sep.09:00WL-Italie - WL-Argentinie4L2
    za 25-sep.09:00WL-Duitsland - WL-Brazilie4R1
    za 25-sep.09:00WL-Nederland - WL-Uruguay4R2
    za 25-sep.10:00CC-Juventus - CC-Schalke '044L1
    za 25-sep.10:00CC-Man. United - CC-Ajax4L2
    za 25-sep.10:00CC-Barcelona - CC-Real Madrid4R1
    za 25-sep.10:00CC-AC Milan - CC-PSV4R2
    za 25-sep.11:00SM1-Spanje - SM1-Mexico4L1
    za 25-sep.11:00SM1-Italie - SM1-Argentinie4L2
    za 25-sep.11:00SM1-Duitsland - SM1-Brazilie4R1
    za 25-sep.11:00SM1-Nederland - SM1-Uruguay4R2
    zo 26-sep.14:00Zondag 1 - FC Aalsmeer 1veld 1
    zo 26-sep.11:30Zondag 2 - SDZ 3veld 1
    zo 26-sep.15:30AFC 5 - Zondag 3Veld 3
    zo 26-sep.13:00Zondag 4 - AMVJ 2veld 3
    zo 26-sep.15:00Zondag 5 - Zeeburgia avv 9veld 2
    zo 26-sep.11:30Abcoude fc 7 - Zondag 6veld 2
    zo 26-sep.11:00OFC JO19-1 - JO19-01veld 1
    zo 26-sep.13:00JO19-02 - TABA afc JO19-1veld 2
    zo 26-sep.11:00OSV JO19-1 - JO19-03veld 3-OSV (hoofdveld)
    zo 26-sep.13:30RKAVIC JO17-1 - JO17-01-ZOveld 2
    zo 26-sep.10:45JO17-02 - ASV Arsenal JO17-2veld 2
    zo 26-sep.12:00RODA '23 Rksv JO16-2 - JO16-01-ZOveld 4
    zo 26-sep.10:45JO16-02 - Buitenboys sc. JO16-2veld 3
    zo 26-sep.10:30TABA afc JO15-1 - JO15-01-ZO--
    zo 26-sep.09:00JO14-01-ZO - Pancratius Rksv JO14-12
    zo 26-sep.09:00JO14-02 - Koninklijke HFC JO14-1veld 1
    zo 26-sep.14:00Dijk De asv JO14-1 - JO14-03veld 2
    zo 26-sep.10:45Koninklijke HFC JO14-6 - JO14-04veld 2
    zo 26-sep.15:00VR-1-ZO - FIT avv VR2veld 3
    wo 29-sep.18:00Koninklijke HFC JO17-2 - JO17-02veld 4
    za 02-okt.15:00Zaterdag 1 - Vogelenzang sv. 1veld 1
    za 02-okt.15:00Zaterdag 2 - RAP sv. 3veld 2
    za 02-okt.14:30Zaterdag 3 - Pancratius Rksv 2veld 3
    za 02-okt.16:45Real Sranang sv. 35+1 - 35+116-veld 1-Real Sranang
    za 02-okt.15:45Bloemendaal 45+1 - 45+1veld 3
    za 02-okt.12:15ZSGOWMS O23-1 - O23-1veld 1-ZSGO WMS
    za 02-okt.11:30Hoofddorp s.v. JO17-1 - JO17-01-ZAveld 7
    za 02-okt.13:00JO15-01-ZA - Hillegom sv JO15-1veld 1
    za 02-okt.13:00JO14-01-ZA - RODA '23 Rksv JO14-1veld 2
    za 02-okt.11:30JO13-01 - Buitenveldert sc. JO13-1veld 1
    za 02-okt.10:15Zeeburgia avv JO13-5 - JO13-0222-veld 3-Zeeburgia
    za 02-okt.11:30JO13-03 - UNO vv JO13-1veld 3
    za 02-okt.09:00Pancratius Rksv JO13-6 - JO13-04veld 4-Pancratius
    za 02-okt.17:00JO13-05 - Vecht de JO13-2veld 1
    za 02-okt.17:00JO13-06 - CTO '70 vv JO13-2veld 2
    za 02-okt.15:30DSS MO13-1 - JO13-07veld 1
    za 02-okt.10:00JO12-01 - AMVJ JO12-2veld 3
    za 02-okt.10:00JO12-02 - ASV Arsenal JO12-2veld 3
    za 02-okt.08:30JO12-03 - KDO sv JO12-1veld 3
    za 02-okt.16:30JO12-04 - ASC De Volewijckers JO12-2veld 3
    za 02-okt.10:45Amstelveen/Heemraad JO12-3 - JO12-05veld 3-Amstelveen
    za 02-okt.10:00TABA afc JO12-5 - JO12-06--
    za 02-okt.10:45RODA '23 Rksv MO12-2 - JO12-07veld 6
    za 02-okt.08:30JO11-01 - OSM '75 JO11-1veld 3
    za 02-okt.15:00Abcoude fc JO11-2 - JO11-02veld 4
    za 02-okt.08:45FC Aalsmeer JO11-2 - JO11-03veld 5
    za 02-okt.09:00Legmeervogels JO11-1 - JO11-04veld 3
    za 02-okt.10:00JO11-05 - FC Aalsmeer MO11-1veld 1
    za 02-okt.08:30JO11-06 - AGB JO11-1veld 1
    za 02-okt.09:45Badhoevedorp sc. JO11-2 - JO11-07veld 1-Badhoevedorp
    za 02-okt.08:30JO11-08 - Meer De sv. JO11-3veld 1
    za 02-okt.09:00AGB JO11-2 - JO11-09veld 1-AGB
    za 02-okt.09:00Geel Wit '20 sv. JO10-1 - JO10-01veld 3
    za 02-okt.11:30JO10-02 - WV-HEDW JO10-3veld 2
    za 02-okt.09:00AMVJ JO10-1 - JO10-03(02) veld 2-AMVJ
    za 02-okt.11:30JO10-04 - Amstelveen/Heemraad JO10-1veld 2
    za 02-okt.09:00RKAVIC JO10-5 - JO10-06veld 1
    za 02-okt.11:30JO10-07 - AMVJ JO10-4veld 2
    za 02-okt.11:30JO10-08 - Swift JO10-6veld 2
    za 02-okt.11:00RODA '23 Rksv JO10-8 - JO10-09veld 3
    za 02-okt.10:30JO09-01 - Hoofddorp s.v. JO9-1veld 2
    za 02-okt.09:00TOS-Actief JO9-1 - JO09-0218-veld 1-Tos Actief
    za 02-okt.10:30JO09-03 - AFC JO9-4veld 2
    za 02-okt.11:30Buitenveldert sc. JO9-2 - JO09-04veld 4
    za 02-okt.10:30JO09-05 - Amstelveen/Heemraad JO9-3veld 2
    za 02-okt.09:30JO09-07 - RODA '23 Rksv JO9-4veld 2
    za 02-okt.10:00RODA '23 Rksv JO9-6 - JO09-08veld 3
    za 02-okt.09:00Waterwijk asc JO8-1 - JO08-01veld 4
    za 02-okt.09:30JO08-02 - AFC JO8-4veld 2
    za 02-okt.09:00DWS afc JO8-2 - JO08-03veld 1-DWS
    za 02-okt.09:00Vecht de JO8-1 - JO08-04veld 2
    za 02-okt.08:30JO08-05 - JO08-06veld 2
    za 02-okt.09:00Zuidoost United JO8-1 - JO08-07veld 2
    za 02-okt.08:30JO08-08 - NFC JO8-2veld 2
    za 02-okt.08:30Sporting Martinus JO8-10 - RODA '23 Rksv JO8-5veld 2
    za 02-okt.08:30Sporting Martinus JO8-11 - RODA '23 Rksv JO8-7veld 2
    za 02-okt.11:00RKDES MO15-1 - MO15-1veld 1
    za 02-okt.08:30Overbos sv. MO13-2 - MO13-1veld 5
    za 02-okt.13:00MO13-2 - Almere FC MO13-3veld 3
    zo 03-okt.14:00ZSGOWMS 1 - Zondag 1veld 1-ZSGO WMS
    zo 03-okt.11:30Abcoude fc 2 - Zondag 2veld 1
    zo 03-okt.15:00Zondag 3 - Hoofddorp s.v. 7veld 2
    zo 03-okt.13:30Ouderkerk sv. 3 - Zondag 4veld 3
    zo 03-okt.14:00Buitenveldert sc. 6 - Zondag 5veld 2
    zo 03-okt.15:00Zondag 6 - DCG Rksv 3veld 1
    zo 03-okt.13:00JO19-01 - Zeeburgia avv JO19-1veld 1
    zo 03-okt.09:00AS'80 JO17-1 - JO17-01-ZOveld 3
    zo 03-okt.10:45JO17-02 - RODA '23 Rksv JO17-2veld 1
    zo 03-okt.11:00JO16-01-ZO - DCG Rksv JO16-1veld 2
    zo 03-okt.09:00ST Pancratius/Badhoevedorp JO16-3 - JO16-02veld 3-Pancratius
    zo 03-okt.10:45SDW JO15-1 - JO15-01-ZOveld 2-SDW
    zo 03-okt.12:15Diemen sv. JO15-2 - JO15-02veld 1
    zo 03-okt.14:30Diemen sv. JO14-1 - JO14-01-ZOveld 2
    zo 03-okt.09:00Koninklijke HFC JO14-3 - JO14-02veld 2
    zo 03-okt.09:00JO14-03 - Koninklijke HFC JO14-5veld 1
    zo 03-okt.09:00JO14-04 - TABA afc JO14-2veld 2
    zo 03-okt.13:00FC Amsterdamse Bos VR1 - VR-1-ZOveld 2
    ma 04-okt.20:00VR-1-ZA - Haarlem-Kennemerland f.c. VR1veld 1
    wo 06-okt.19:15CTO '70 vv 3 - zaal-01Emergo hal veld 1
    vr 08-okt.20:3035+1 7x7 - NFC 35+1veld 3
    vr 08-okt.21:00Nautilus afc 35+1 - 35+1 7x7veld 3
    vr 08-okt.21:3035+1 7x7 - RODA '23 Rksv 35+2veld 3
    za 09-okt.14:30Parkstad SV 1 - Zaterdag 112-veld 12 Parkstad