• Zondag 5

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:45Sporting Martinus 5 - JOS Watergraafsmeer 5Sportpark Overburg
    29 nov. 15:15Zeeburgia avv 11 - Sporting Martinus 5Sportpark Middenmeer
    6 dec. 15:15Sporting Martinus 5 - Ouderkerk sv. 3Sportpark Overburg
    13 dec. 13:00FC Amsterdamse Bos 3 - Sporting Martinus 5Sportpark Amsterdamse Bos
  • Trainingsschema

    DAG TIJD VELD KLEEDKAMER
    Woensdag 20:00 - 21:30 4 niet bekend
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Borghaerts, JoshuaTeamspeler
    Hofhuizen, DavidTeamspeler
    Jansen, StefTeamspeler
    Kamphorst, SanderTeamspeler
    Keijzer, Floris deTeamspeler
    Pijll, Anil van derTeamspeler
    Slump, JelleTeamspeler
    Steenvoorden, TjardTeamspeler
    Veldhuisen, LucasTeamspeler
    Visser, TeunTeamspeler
    Widdershoven, EmilTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Sporting Martinus 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 532016336
    2Zondag 532015416
    3OSC 331115504
    4ASV Arsenal 10301248-41

    Poulestanden Sporting Martinus 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenveldert sc. 5440028101812
    2Zeeburgia avv 11430169-39
    3ASV Arsenal 10321011747
    4Zondag 5421114777
    5Swift 13421111837
    6Ouderkerk sv. 33201121026
    7JOS Watergraafsmeer 5420212936
    8FC Amsterdamse Bos 34202151326
    9GeuzenMiddenmeer 421015413
    10Meer De sv. 74013716-91
    11SDZ 84004616-100
    12AMVJ 24004321-180
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Buitenveldert sc. 5 - Zondag 5
    11 okt.Zondag 5 - AMVJ 26 - 1
    4 okt.SDZ 8 - Zondag 50 - 4
    27 sep.Zondag 5 - ASV Arsenal 103 - 3
    20 sep.Swift 13 - Zondag 53 - 1
    13 sep.Zondag 5 - Hoofddorp s.v. 50 - 2
    6 sep.Zondag 5 - ASV Arsenal 103 - 1
    30 aug.OSC 3 - Zondag 51 - 2
    20 mei.FC Amsterdamse Bos 2 - Zondag 5
    17 mei.Zondag 5 - Buitenveldert sc. 6
    10 mei.GeuzenMiddenmeer 9 - Zondag 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 5

    VS

    JOS Watergraafsmeer 5

    22 november 202014:45 uur
    Sportpark Overburg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Martinus 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd