• WL, CC, SM1 en SM2

    Vanaf woensdag 13 januari 2021 starten de trainingen weer voor de voorjaars competitie 2021 bij onze eigen SMARTIES 

    Het weekend programma vind je elke week terug op de Sporting Martinus website onder PROGRAMMA

    Aanvangstijden elke competitie ronde

    World League - 8:30 uur (2x 20 minuten)
    Champions Cup - 9:30 uur  (2x 20 minuten)
    SMarties 1 - 10:30 uur  (2x 15 minuten)
    SMarties 2 - 11:30 uur  (2x 15 minuten)

    Opmerking: Minimaal 15 min. van te voren verzamelen, zodat we op tijd kunnen beginnen.

    Trainingstijden elke woensdagmiddag op veld 1 links en rechts

    SMarties 2 - 13:30 tot 14:20 uur op veld 1 rechts
    SMarties 1 - 13:30 tot 14:20 uur op veld 1 links
    Champions Cup - 14:30 tot 15:20 uur op veld 1 rechts
    World League - 14:30 tot 15:20 uur op veld 1 links

    Veldindeling (klik hier)

    De team indelingen vind je onderstaand: 

             
        WL indeling Voorjaar 2021  
        coördinator: Jan-Willem Jansen
    Roepnaam Tussen Achternaam Geb.jaar WL Voorjaar 2021
    Bruno   Feiken 2014 WL - Argentinie
    Dex   Noordermeer 2014 WL - Argentinie
    Lennard   IJsebaert 2014 WL - Argentinie
    Jules   Giltay 2014 WL - Argentinie
    Marcus   Lo-Ten-Foe 2014 WL - Argentinie
             
    Tibbe   Wiertsema 2014 WL - Brazilie
    Splinter   Albers 2014 WL - Brazilie
    James   Lemkes 2014 WL - Brazilie
    Hugo   Tuenter 2014 WL - Brazilie
    Morris   Kovacevic 2014 WL - Brazilie
             
    Fedde de Vries 2014 WL - Duitsland
    Elon de Jong 2014 WL - Duitsland
    Bas   Jansen 2014 WL - Duitsland
    Rossi   Kalwij 2014 WL - Duitsland
    ????   ????   WL - Duitsland
             
    Bruno   Rochet 2014 WL - Italië
    Geert   Rikken 2014 WL - Italië
    Ebe   Smorenberg 2014 WL - Italië
    Alexander de Waal 2014 WL - Italië
    Benyamin   Rijpkema 2014 WL - Italië
             
    Aiden   Ahn 2014 WL - Mexico
    Luke   Nagel 2014 WL - Mexico
    Axel   Tilburgs 2014 WL - Mexico
    Thije   Swane 2014 WL - Mexico
    Luc   Derksen 2014 WL - Mexico
             
    Daniël van den Haak 2014 WL - Nederland
    Kayo   Resende da Costa 2014 WL - Nederland
    Aebe   Biesheuvel 2014 WL - Nederland
    Noam   Sprecher 2014 WL - Nederland
    Koen van Die 2014 WL - Nederland
             
    Bram   Kuijer 2014 WL - Spanje
    Chris   Ekkelkamp 2014 WL - Spanje
    Thomas   Aparicio Torres 2014 WL - Spanje
    Thijs ten Arve 2014 WL - Spanje
    Tobias   Geerlings 2014 WL - Spanje
             
    Gilles   Veldkamp 2014 WL - Uruguay
    Amare   Zeggen 2014 WL - Uruguay
    Lucas   Kempen 2014 WL - Uruguay
    Sebastian   Koster 2014 WL - Uruguay
    Marcus van de Oudeweetering 2014 WL - Uruguay
             
             
        CC indeling Voorjaar 2021  
        coördinator: Saskia Bax  
    Roepnaam Tussen Achternaam Geb.jaar CC Voorjaar 2021
    Penny   Hesterman 2014 CC - AC Milan
    Kian   Schilt 2014 CC - AC Milan
    Daniel   Stolker 2014 CC - AC Milan
    Philippe   Braeken 2014 CC - AC Milan
    Lisa   Diazoni 2014 CC - AC Milan
             
    Pim den Braber 2014 CC - Ajax
    Arielle   Alkobi 2014 CC - Ajax
    Max   Buter 2014 CC - Ajax
    Niek van Hengel 2014 CC - Ajax
    Evi van de Vrugt 2014 CC - Ajax
             
    Masiha   Khodayari 2014 CC - Barcelona
    Daniël   Netten 2014 CC - Barcelona
    Thomas   Maas 2014 CC - Barcelona
    Mathis d' Arnaud 2015 CC - Barcelona
    Felix   Meerdink 2014 CC - Barcelona
             
    Mathilde   Dieben 2014 CC - Juventus
    Lennox   Fraenk 2014 CC - Juventus
    Lucas   Bink 2015 CC - Juventus
    Casper   Veldkamp 2014 CC - Juventus
    Daniel   Twaalfhoven 2014 CC - Juventus
             
    Niko   Chen 2014 CC - Manchester United
    Keyanno   Schmitter 2014 CC - Manchester United
    Rufus van den Hazel 2014 CC - Manchester United
    Pelle   Jong 2014 CC - Manchester United
    Philip   Sigar 2014 CC - Manchester United
             
    Mink van de Woestijne 2014 CC - PSV
    Nathan   Bergraaf 2014 CC - PSV
    Ege   Ozel 2014 CC - PSV
    Damin el Mokaddam 2014 CC - PSV
    Louis   Yang 2014 CC - PSV
             
    Klaas   Smit 2014 CC - Real Madrid
    Benjamin   Bos 2014 CC - Real Madrid
    Ward   Jabroer 2014 CC - Real Madrid
    Sieb van Kampen 2013 CC - Real Madrid
    Jochem van Kampen 2013 CC - Real Madrid
             
    Niels   Scholte 2014 CC - Schalke '04
    Valentijn   Lunstroo 2014 CC - Schalke '04
    Floris   Dirksen 2014 CC - Schalke '04
    Broes van Haasteren 2014 CC - Schalke '04
    Noud   Witsenboer 2014 CC - Schalke '04

     

     

             
        SM1 indeling Voorjaar 2021  
        coördinator: Immie Hartsuiker
    Roepnaam Tussen Achternaam Geb.jaar SM1 Voorjaar 2021
    Benjamin   Rodermond 2015 SM1-Uruguay
    Elias   Geurts 2015 SM1-Uruguay
    Tom   Bruning 2015 SM1-Uruguay
    James   Leendertse 2015 SM1-Uruguay
    Samu van den Toorn 2015 SM1-Uruguay
             
    Riaan   Kanase 2015 SM1-Spanje
    Joris   Seriese 2015 SM1-Spanje
    Max   Wessel 2014 SM1-Spanje
    Twan   Dijk 2015 SM1-Spanje
    Luuk   Voermans 2015 SM1-Spanje
             
             
    Rupert   Cockrell 2015 SM1-Mexico
    Zachary   Zwinkels 2015 SM1-Mexico
    Julian   Baas 2015 SM1-Mexico
    Thijs   Albers 2015 SM1-Mexico
            SM1-Mexico
             
    Dante   Kampstra 2015 SM1-Brazilie
    Miraz   Büyükkaya 2015 SM1-Brazilie
    Ralph   Sans 2015 SM1-Brazilie
    Adriaan   Basserman 2015 SM1-Brazilie
    Sophia   Nethe 2015 SM1-Brazilie
             
    Bruno   Driessen 2015 SM1-Argentinie
    Shai   Vir 2015 SM1-Argentinie
    Willem   Smits 2015 SM1-Argentinie
    Minyu   Gao 2015 SM1-Argentinie
            SM1-Argentinie
             
    Benjamin   Pluim 2015 SM1-Italië
    Enci   Zheng 2015 SM1-Italië
    Max   Meerdink 2015 SM1-Italië
    Olivier   Koornstra 2015 SM1-Italië
    Casper   Lo 2015 SM1-Italië
             
    Nathan   Iwan 2015 SM1-Nederland
    Morris   Compier 2015 SM1-Nederland
    Joshua   Idegwu 2015 SM1-Nederland
    Sebastian   Heaton 2015 SM1-Nederland
    Fabian   Hertzberger 2015 SM1-Nederland
             
    Benjamin   Stern 2015 SM1-Duitsland
    Tabe   Gorter de Vries 2015 SM1-Duitsland
    Pepijn   Mazereeuw 2015 SM1-Duitsland
    Sofia   Gomes 2014 SM1-Duitsland
    Tom van Vloten 2015 SM1-Duitsland
             
             
    Samuel   Pronk 2015 ????
             
             
        SM2 indeling Voorjaar 2021  
        coördinator: Lex Nieuwenhuizen
    Roepnaam Tussen Achternaam Geb.jaar SM2 Voorjaar 2021
    Jonah   Belling 2016 SM2-AC Milan
    Micah   Belling 2016 SM2-AC Milan
    Lynn   Bourgonje 2015 SM2-AC Milan
             
    Lars   Kanbier 2016 SM2-Ajax
    Valentijn van Hees 2016 SM2-Ajax
    Norman   Chen 2016 SM2-Ajax
             
    Alec   Schouws 2016 SM2-Barcelona
    Izzy van den Ende 2015 SM2-Barcelona
    Olivia   Cornielje 2016 SM2-Barcelona
             
    Tygo   Stolwijk 2016 SM2-Juventus
    Romeijn   Scheurer 2016 SM2-Juventus
    Tom   Heijen 2015 SM2-Juventus
             
    Taco   Bos 2016 SM2-Man. United
    Kiyaan   Sasikumar 2016 SM2-Man. United
    Teun   Secherling 2015 SM2-Man. United
             
    Aru   Zeggen 2016 SM2-Schalke '04 
    Gabriel van der Heijde 2016 SM2-Schalke '04
    Hugo   Maas 2016 SM2-Schalke '04
             
             
             
    Jordan   Trompert 2016 traint mee
    Alix   Jabroer 2016 nog lid worden