• WL, CC, SM1 en SM2

    Vanaf woensdag 22 januari 2022 starten de trainingen weer voor de voorjaars competitie 2022 bij onze eigen SMARTIES 

     

    Het weekend programma vind je elke week terug op de Sporting Martinus website onder PROGRAMMA

     

    Aanvangstijden elke competitie ronde

     

    World League - 9:00 uur (2x 20 minuten)
    Champions Cup - 10:00 uur  (2x 20 minuten)
    SMarties 1 - 11:00 uur  (2x 15 minuten)
    SMarties 2 - 11:00 uur  (2x 15 minuten)

     

    Opmerking: Minimaal 15 min. van te voren verzamelen, zodat we op tijd kunnen beginnen.

     

    Trainingstijden elke woensdagmiddag op veld 1 links en rechts

    SMarties 2 - 13:30 tot 14:20 uur op veld 1 rechts
    SMarties 1 - 13:30 tot 14:20 uur op veld 1 links
    Champions Cup - 14:30 tot 15:20 uur op veld 1 rechts
    World League - 14:30 tot 15:20 uur op veld 1 links

     

    Veldindeling (klik hier)

     

    De team indelingen vind je onderstaand:  

    Fase-3 World League Roepnaam Tussen Achternaam
    WL-Duitsland Fabian   Hertzberger
    WL-Duitsland Benjamin   Pluim
    WL-Duitsland Ivan den Hengst
    WL-Duitsland Philippe   Molenaar
           
    WL-Mexico Rupert   Cockrell
    WL-Mexico Benjamin   Stern
    WL-Mexico Max   Meerdink
    WL-Mexico Jesse   Kroonenberg
           
    WL-Italië Mathis d' Arnaud
    WL-Italië Nathan   Iwan
    WL-Italië Tom   Bruning
    WL-Italië Milan   Schreuder
           
    WL-Argentinië Max de Wijs
    WL-Argentinië Shai   Vir
    WL-Argentinië Thijs   Albers
    WL-Argentinië Boris   Schaaf
           
    WL-Brazilië Julian   Baas
    WL-Brazilië Miraz   Büyükkaya
    WL-Brazilië Benjamin van Raalte
    WL-Brazilië Wisse   Wassenaar
           
    WL-Nederland Morris   Compier
    WL-Nederland Tygo   Stolwijk
    WL-Nederland Twan   Dijk
    WL-Nederland Sem van Dijk
           
    WL-Spanje Joris   Seriese
    WL-Spanje Zachary   Zwinkels
    WL-Spanje Pepijn   Mazereeuw
    WL-Spanje Riaan   Kanase
           
    WL-Uruguay Tabe   Gorter de Vries
    WL-Uruguay Sophia   Nethe
    WL-Uruguay Samuel   Pronk
    WL-Uruguay Aru   Zeggen

     

    Fase-3 Champions Cup Roepnaam Tussen Achternaam
    CC-AC Milan Renzo van der Steen
    CC-AC Milan Enci   Zheng
    CC-AC Milan Lucas   Versteegh
    CC-AC Milan Benjamin   Baldew
           
    CC-Ajax Benjamin   Rodermond
    CC-Ajax Joshua   Gotlieb
    CC-Ajax Rosa   Polder
    CC-Ajax Tom van Vloten
           
    CC-Barcelona Adriaan   Basserman
    CC-Barcelona Alec   Schouws
    CC-Barcelona Ralph   Sand
    CC-Barcelona Loet   Stenneberg
           
    CC-Juventus Jonah   Belling
    CC-Juventus Micah   Belling
    CC-Juventus Gabriel van der Heijde
    CC-Juventus Tom   Heijen
           
    CC-Man. United Storm   Heijsman
    CC-Man. United Lucy   Patka
    CC-Man. United Noah van Doorn
    CC-Man. United Luca   Achremcikas
           
    CC-PSV Lucas   Huijpen
    CC-PSV Minyu   Gao
    CC-PSV Maxim   Hofsté
    CC-PSV (trainen) Gijs de Bruijn
    CC-PSV Quinn van de Ridder
           
    CC-Real Madrid Willem   Smits
    CC-Real Madrid Sebastian   Heaton
    CC-Real Madrid Lynn   Bourgonje
    CC-Real Madrid Dexter   Muller
           
    CC-Schalke '04 Norah   Jonathan
    CC-Schalke '04 Femke   Coumou
    CC-Schalke '04 Luuk   Voermans
    CC-Schalke '04 Hugo   Sanchez

     

    Fase-3 SMarties 1 Roepnaam Tussen Achternaam
    SM1-Argentinië Lars   Kanbier
    SM1-Argentinië Henry   Bouten
    SM1-Argentinië Bent   Stenneberg
    SM1-Argentinië Philip   Jonathan
           
    SM1-Brazilië (zat) Mink   Albers
    SM1-Brazilië (zat) Boas   Feiken
    SM1-Brazilië (zat) Max   Tanja
    SM1-Brazilië (zat) Benno   Jacobs
    SM1-Brazilië (trainen) Sam   Essink
    SM1-Brazilië (trainen) Tom de Boer
    SM1-Brazilië (trainen) Micha   Boulogne
    SM1-Brazilië (trainen) Celeste   Hagbrink
    SM1-Brazilië (trainen) Julie van Gennip
           
    SM1-Duitsland Taco   Bos
    SM1-Duitsland Ilai   Fortuin
    SM1-Duitsland Ruben   Prins
    SM1-Duitsland Ryan   Alqudsi Badia
           
    SM1-Italië Joep van den Hoeven
    SM1-Italië George   Nieuwenhuis
    SM1-Italië Valentijn van Hees
    SM1-Italië Vik   Harleman
           
    SM1-Mexico Felix van de Loo
    SM1-Mexico Boaz   Bloemers
    SM1-Mexico Samuel   Halsall
    SM1-Mexico Jordan   Trompert
           
    SM1-Nederland Olivier   Schimmer
    SM1-Nederland Teun   Sloof
    SM1-Nederland Alix   Jabroer
    SM1-Nederland Kiyaan   Sasikumar
           
    SM1-Spanje Oscar   Harpe
    SM1-Spanje Max   Rollingswier
    SM1-Spanje Matthijs van den Haak
    SM1-Spanje Sven   Bron
           
    SM1-Uruguay Hugo   Maas
    SM1-Uruguay Max   Thielemans
    SM1-Uruguay Olivia   Cornielje
    SM1-Uruguay Erez   Kalma
           

     

    Fase-3 SMarties 2 Roepnaam Tussen Achternaam
    trainen groep-1 Joost   Buddenberg
    trainen groep-1 Job   Buddenberg
    trainen groep-1 Bernardo   Fortes Felix
    trainen groep-1 Christiaan   Bassermann
    trainen groep-1 Lucas   Pijls
    trainen groep-1 Aslan Leon   Sinnar
    trainen groep-1 Reinout van der Steen
    trainen groep-1      
           
    trainen groep-2 Jona van Heijst
    trainen groep-2 Ravi   Beentjes
    trainen groep-2 Cam   Gregory
    trainen groep-2 Cis   Müller
    trainen groep-2 Sem van den Kommer
    SM2-Barcelona (zat) Mels   Mollema
    SM2-Barcelona (zat) Seth   Daha
    SM2-Barcelona (zat) Ignacio   Rincon Herraiz
           
    SM2-Ajax (zat) James   Compier
    SM2-Ajax (zat) Zefanja de Windt
    SM2-Ajax (zat) Adhrit (Cargo)   Jaggi
    trainen groep-3 IJsbrand   Schippers
    SM1-Brazilië (zat) Mink   Albers
    SM1-Brazilië (zat) Max   Tanja
    SM1-Brazilië (zat) Benno   Jacobs
    SM1-Brazilië (zat) Boas   Feiken
           
    trainen groep-4 Willem   Lacroix
    trainen groep-4 Oscar   Versteegh
    trainen groep-4 Isaac   Versteegh
    trainen groep-4 Benjamin   Lo-Ten-Foe
    trainen groep-4 Kiaan   Shah
    trainen groep-4 Olivier   Fuchs
    trainen groep-4      
    trainen groep-4