Het moet niet gekker worden. Wij zijn genomineerd voor de Architectuurprijs van Amstelveen. BRENG MASSAAL je stem uit op ons mooie Clubhuis!!! Zou geweldig en uniek zijn als wij als sportclub nota bene de Architectuurprijs van Amstelveen zouden ontvangen! Dat willen we wel eens meemaken! STEM. Doen! en bedankt. EN DELEN GRAAG!
Je kunt NU je stem uitbrengen: http://denkmee.amstelveen.nl/nl-NL/projects/architectuurprijs2023
Het is een bijzonder lastig stem-systeem, houd vol, de gemeente noemt het "deelnemen aan de enquete":
Eerst stem je willekeurig op een woningbouw project stemmen [oke]
Daarna op U2 - Sporting Martinus
Weet zeker dat je stem verstuurd is. Nogmaals: het digitaal stemmen zou gemakkelijker moeten kunnen.
Je kunt tot 6 april jouw stem uitbrengen: http://denkmee.amstelveen.nl/nl-NL/projects/architectuurprijs2023
Achtergrond:
Er zijn veel mooie, originele, opvallende woningen en andere gebouwen in Amstelveen.Een vakjury heeft de genomineerden bekend gemaakt voor de Amstelveense Architectuurprijs. In de categorieën ‘woningen’ en ‘utiliteitsbouw’ (onze categorie) zijn er in totaal 17 gebouwen genomineerd. Het gaat hierbij om objecten die na oktober 2017 zijn opgeleverd.
Op donderdag 13 april, tijdens de Avond van de Architectuur, maakt Wethouder Gordon de publieksprijzen bekend. Daarnaast maakt de vakjury diezelfde avond bekend welke gebouwen de vakjuryprijzen hebben gewonnen.
Sporting Martinus
Sportpark "Overburg"
Amsterdamseweg 247
1182 GZ Amstelveen
Tel: 020 - 641 38 82
Keuzemenu: wedstrijdsecretariaat, kantine, algemeen secretariaat
Sporting Martinus
Amsterdamseweg 247
1182 GZ Amstelveen
info@sportingmartinus.nl
e-factuur: postbus@sportingmartinus.nl
KvK Amsterdam nr. 40532517