Onderstaand de indeling van de scheidsrechters op 14 en 15 december:
8:30 | Sporting Martinus JO8-1 | VVA/Spartaan JO8-1 | S.B. |
8:30 | Sporting Martinus JO8-2 | Altius JO8-1 | S.B. |
8:30 | Sporting Martinus JO8-6 | Hoofddorp s.v. JO8-3 | S.B. |
8:30 | Sporting Martinus JO8-9 | RKDES JO8-3 | S.B. |
9:00 | Sporting Martinus JO11-1 | Amstelveen JO11-1 | scheids.1 |
9:00 | Sporting Martinus MO11-1 | AFC MO11-3 | scheids.2 |
9:30 | Sporting Martinus JO9-1 | Amstelveen JO9-1 | S.B. |
9:30 | Sporting Martinus JO9-2 | AFC IJburg JO9-1 | S.B. |
9:30 | Sporting Martinus JO9-7 | RKAVIC JO9-3 | S.B. |
9:30 | Sporting Martinus JO8-10 | Badhoevedorp JO8-1 | S.B. |
9:45 | Sporting Martinus JO12-5 | AFC JO12-3 | scheids.3 |
9:45 | Sporting Martinus JO12-8 | Pancratius JO12-5 | scheids.4 |
10:30 | Sporting Martinus JO13-1 | AFC JO13-2 | J. Bouthoorn |
10:30 | Sporting Martinus JO10-5 | AFC IJburg JO10-5 | S.B. |
10:30 | Sporting Martinus JO10-7 | AFC JO10-6 | S.B. |
10:30 | Sporting Martinus JO9-4 | RKDES JO9-2 | S.B. |
10:30 | Sporting Martinus JO9-8 | AMVJ JO9-2 | S.B. |
11:45 | Sporting Martinus JO10-2 | DWS JO10-1 | S.B. |
11:45 | Sporting Martinus JO10-8 | Swift JO10-5 | S.B. |
11:45 | Sporting Martinus JO10-10 | Argon JO10-4 | S.B. |
12:00 | Sporting Martinus VR1 | Swift VR1 | J. Klarenbeek |
13:00 | Sporting Martinus JO13-3 | VVC JO13-1 | scheidsr.A? |
14:30 | Sporting Martinus 45+2 | FC Aalsmeer 45+1 | M. Verheul |
14:30 | Sporting Martinus JO17-1 | Overbos JO17-1 | P. Londema |
17:00 | Sporting Martinus JO16-1 | FC Amsterdam JO16-1 | S. de Vries |
17:00 | Sporting Martinus JO15-2 | Amstelveen JO15-1 | |
9:15 | Sporting Martinus JO17-4 | Waterwijk JO17-6 | E. Verbrugge |
9:15 | Sporting Martinus JO15-4 | AFC IJburg JO15-5 | J.P. Jongens |
9:15 | Sporting Martinus JO14-2 | Meer de JO14-1 | B. Wijnen |
11:00 | Sporting Martinus JO17-5 | Spirit'30 JO17-4 | R. v.d. Buld |
11:30 | Sporting Martinus 2 | Abcoude 2 | A. van Tunen |
13:00 | Sporting Martinus JO19-2 | BSM JO19-1 | E. van der Bruggen |
14:00 | Sporting Martinus 1 | Zwaluwen Utrecht 11 1 | J. Wals |
15:15 | Sporting Martinus 7 | Hoofddorp s.v. 16 | |
16:00 | Sporting Martinus 6 | DCG 4 | G. de Wolf |
Sporting Martinus
Sportpark "Overburg"
Amsterdamseweg 247
1182 GZ Amstelveen
info@sportingmartinus.nl
Tel: 020 - 641 38 82
Keuzemenu: wedstrijdsecretariaat, kantine, algemeen secretariaat
Vertrouwenscontactpersoon:
Fabrice de Waal
Tel: 020 - 823 39 57
fdw@ddwgroup.com
Sporting Martinus
Amsterdamseweg 247
1182 GZ Amstelveen
info@sportingmartinus.nl
e-factuur: postbus@sportingmartinus.nl
KvK Amsterdam nr. 40532517