• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    7 mrt. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Bloemendaal 45+1Sportpark Overburgveld 1
    14 mrt. 14:30RODA '23 Rksv 45+2 - Sporting Martinus 45+1Sportpark RODA '23 Bovenkerkveld 5
    21 mrt. 13:00Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Haarlem Stadionveld 3
    28 mrt. 14:30Sporting Martinus 45+1 - HBC 45+1Sportpark Overburgveld 2
    4 apr. 14:30Olympia Haarlem 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Nol Houtkampveld 1
    18 apr. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Koninklijke HFC 45+2Sportpark Overburgveld 2
    25 apr. 14:30Van Nispen 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Zilkveld 1
    2 mei. 14:30Overbos sv. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Overbosveld 2
    9 mei. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Koninklijke HFC 45+1Sportpark Overburgveld 3
    16 mei. 14:30Zandvoort s.v. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Zandvoortveld 4
    23 mei. 14:00Sporting Martinus 45+1 - RCH 45+1Sportpark Overburgveld 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.Sporting Martinus 45+1 - Hoofddorp s.v. 45+16 - 3
    1 feb.Sporting Martinus 45+1 - EDO hfc 45+12 - 8
    25 jan.Koninklijke HFC 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 2
    18 jan.Sporting Martinus 45+1 - Olympia Haarlem 45+15 - 0
    14 dec.HBC 45+1 - Sporting Martinus 45+14 - 0
    7 dec.Koninklijke HFC 45+2 - Sporting Martinus 45+13 - 0
    30 nov.Sporting Martinus 45+1 - Zandvoort s.v. 45+10 - 7
    16 nov.Sporting Martinus 45+1 - RODA '23 Rksv 45+26 - 2
    2 nov.Sporting Martinus 45+1 - Haarlem-Kennemerland f.c. 45+12 - 1
    26 okt.EDO hfc 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 2
    19 okt.Hoofddorp s.v. 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 5
    5 okt.Bloemendaal 45+1 - Sporting Martinus 45+13 - 0
    28 sep.Sporting Martinus 45+1 - Van Nispen 45+13 - 4
    21 sep.RCH 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 5
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO hfc 45+116130379285139
    2HBC 45+115112256203635
    3Zandvoort s.v. 45+114103156193733
    4Van Nispen 45+115103259302933
    5Sporting Martinus 45+1148063839-124
    6Koninklijke HFC 45+1145272131-1017
    7Bloemendaal 45+1154562637-1117
    8Olympia Haarlem 45+1144462243-2116
    9Koninklijke HFC 45+2144372744-1715
    10RCH 45+1144282741-1414
    11RODA '23 Rksv 45+2144192643-1713
    12Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1153392851-2312
    13Hoofddorp s.v. 45+11523103057-279
    14Overbos sv. 45+1112181729-127
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bolier, FredOverige stafTeammanager
    Ginkel, Rob vanOverige stafTeammanager
    Uljee, NicOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berckenkamp, JeroenTeamspeler
    Bolier, FredTeamspeler
    Dam, Jeffrey vanTeamspeler
    Ginkel, Rob vanTeamspeler
    Heide, Nick van derTeamspeler
    Hilst, Bart vanTeamspeler
    Huijser, ChaimTeamspeler
    Kempen, Jeroen vanTeamspeler
    Langenberg, LemanTeamspeler
    Leliveld, HarryTeamspeler
    Louwaars, JamesTeamspeler
    Meer, Danny vdTeamspeler
    Meeuwis, MarcoTeamspeler
    Nieuwenhuizen, LexTeamspeler
    Sassen, ReneTeamspeler
    Ven, Henk-JanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 45+1

    VS

    Bloemendaal 45+1

    07 maart 202014:30 uur
    Sportpark Overburg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    2,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd