• 45+1

  • Veteranen 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    4 apr. AFGELASTOlympia Haarlem 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Nol Houtkampveld 1
    18 apr. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Koninklijke HFC 45+2Sportpark Overburgveld 3
    25 apr. 14:30Van Nispen 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Zilkveld 1
    2 mei. 14:30Overbos sv. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Overbosveld 2
    9 mei. 15:00Sporting Martinus 45+1 - Koninklijke HFC 45+1Sportpark Overburgveld 3
    16 mei. 14:30Zandvoort s.v. 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark Zandvoortveld 4
    23 mei. 14:00Sporting Martinus 45+1 - RCH 45+1Sportpark Overburgveld 2
    13 jun. 14:30Sporting Martinus 45+1 - Overbos sv. 45+1Sportpark Overburg3geheel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mrt.Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1 - Sporting Martinus 45+1
    14 mrt.RODA '23 Rksv 45+2 - Sporting Martinus 45+1
    7 mrt.Sporting Martinus 45+1 - Bloemendaal 45+10 - 4
    8 feb.Sporting Martinus 45+1 - Hoofddorp s.v. 45+16 - 3
    1 feb.Sporting Martinus 45+1 - EDO hfc 45+12 - 8
    25 jan.Koninklijke HFC 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 2
    18 jan.Sporting Martinus 45+1 - Olympia Haarlem 45+15 - 0
    14 dec.HBC 45+1 - Sporting Martinus 45+14 - 0
    7 dec.Koninklijke HFC 45+2 - Sporting Martinus 45+13 - 0
    30 nov.Sporting Martinus 45+1 - Zandvoort s.v. 45+10 - 7
    16 nov.Sporting Martinus 45+1 - RODA '23 Rksv 45+26 - 2
    2 nov.Sporting Martinus 45+1 - Haarlem-Kennemerland f.c. 45+12 - 1
    26 okt.EDO hfc 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 2
    19 okt.Hoofddorp s.v. 45+1 - Sporting Martinus 45+11 - 5
    5 okt.Bloemendaal 45+1 - Sporting Martinus 45+13 - 0
  • Poulestanden Sporting Martinus 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO hfc 45+117140385295642
    2Zandvoort s.v. 45+115113160204036
    3HBC 45+117113360253536
    4Van Nispen 45+117104362362634
    5Sporting Martinus 45+1158073843-524
    6Bloemendaal 45+1176563238-623
    7Olympia Haarlem 45+1155462743-1619
    8Koninklijke HFC 45+1155282233-1117
    9Koninklijke HFC 45+2154383250-1815
    10Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1164393456-2215
    11RCH 45+1154292746-1914
    12Overbos sv. 45+1134182831-313
    13RODA '23 Rksv 45+21641112858-3013
    14Hoofddorp s.v. 45+11733113461-2712
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bolier, FredOverige stafTeammanager
    Ginkel, Rob vanOverige stafTeammanager
    Uljee, NicOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berckenkamp, JeroenTeamspeler
    Bolier, FredTeamspeler
    Dam, Jeffrey vanTeamspeler
    Ginkel, Rob vanTeamspeler
    Heide, Nick van derTeamspeler
    Hilst, Bart vanTeamspeler
    Huijser, ChaimTeamspeler
    Kempen, Jeroen vanTeamspeler
    Langenberg, LemanTeamspeler
    Leliveld, HarryTeamspeler
    Louwaars, JamesTeamspeler
    Meer, Danny vdTeamspeler
    Meeuwis, MarcoTeamspeler
    Nieuwenhuizen, LexTeamspeler
    Sassen, ReneTeamspeler
    Ven, Henk-JanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Martinus 45+1

    VS

    Koninklijke HFC 45+2

    18 april 202014:30 uur
    Sportpark Overburg veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Sporting Martinus 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    2,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,87

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd